Sanayi Mah. Sanayi Cad. No:15/2 Pendik / İSTANBUL
  • Tel: +90216 378 0303
  • info@zonexyapi.com
Hakkımızda

Hakkımızda

Zonex Yapı

Hakkımızda

İnşaat ve inşaata bağlı otomasyon başta olmak üzere, birçok sektörde teknolojinin azami bir şekilde kullanılması için çözümler üreten bir firmayız. ZONEX YAPI, inşaat, cephe, otomasyon ve çelik imalat ve montajı konusunda 15 yıllık tecrübeyi birleştirerek 2018 yılında kurulmuştur. Giyotin cam sistemi, pergola, kış bahçesi, panjur, kepenk, otomatik kapı sistemleri, Alüminyum doğrama, küpeşte, ferforje, mesh, cephe kaplama ve kompozit uygulamaları, Çelik çatı, yangın merdiveni, bina içi özel imalatlar, fabrika kurulumu, özel ankraj imalatları, hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.

Misyon

Alüminyum ve camı otomasyon ile birleştirerek, insan hayatını daha konforlu hale getiren ürünler üretiyoruz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile kaliteli ürün ve hizmet üretmek amacıyla, hedef kitlemiz olan başta inşaat sektörü olmak üzere bir çok sektöre hizmet veriyoruz.

Vizyon

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, paydaşlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile ekonomik kazanç çerçevesinde, ülkemize katma değer sağlayacak hizmetler sunmaktır. İstihdam sağlayacak yatırımları, inovasyonu, geliştirilmiş iş süreçlerini, yönetim ve organizasyon modellerini başarılı bir şekilde uygulayacak kurumsal bir şirket olma hayalindeyiz.

Her türlü soru ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz...